Miła INFOLINIA

Pn.Sob. 9:00 - 20:00

503 503 918

do kasy suma: 0,00 zł
Zwroty i reklamacje

 

Składanie reklamacji
W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

  1. W ciągu 2 dni od daty doręczenia zamówionego produktu złóż reklamację telefonicznie (+48 503 503 918) lub za pomocą e-maila kontakt@kurierka-kwiatowa.pl. Po upływie 2 dni od daty doręczenia kwiatów rozpatrzenie reklamacji może okazać się niemożliwe. Reklamację możesz złożyć, korzystając ze wzoru pisma, dostępnego na stronie https://www.uokik.gov.pl/wzory_pism.php.
  2. Do reklamacji dołącz zdjęcie reklamowanego produktu oraz opis wady produktu. Wszystko wyślij na adres e-mail kontakt@kurierka-kwiatowa.pl.
  3. Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 1 dnia roboczego od daty otrzymania e-maila z reklamacją lub od momentu przyjęcia reklamacji złożonej telefonicznie.
  4. Kurierka Kwiatowa, rozpatrując reklamację, skontaktuje się z Tobą i zaproponuje rozwiązanie satysfakcjonujące obydwie strony.
  5. Masz prawo korzystać z praw, płynących bezpośrednio z Kodeksu Cywilnego, nawet jeśli dane kwestie nie wynikają z tego regulaminu. Możesz również składać roszczenia zgodnie z przedstawionymi prawami konsumenta na stronie www.uokik.gov.pl.

 

Zwrot produktów

  1. Zgodnie z polskim prawem masz prawo odstąpić od zawartej na odległość umowy w terminie 14 dni bez konieczności podania przyczyny. Termin odstąpienia od umowy wygasa bezpowrotnie po upłynięciu 14 dni od daty doręczenia produktu. Kurierka Kwiatowa zaznacza jednak, że większość oferowanych produktów to kwiaty cięte, a więc nie obowiązuje w takim przypadku prawo do zwrotu zgodnie z opisem w pkt 3 tego paragrafu.
  2. Celem skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy skontaktuj się z Kurierką Kwiatową e-mailowo lub telefonicznie celem poinformowania o skorzystaniu z prawa do odstąpienia od umowy. Wzór odstąpienia od umowy możesz znaleźć na stronie https://www.uokik.gov.pl/wzory_pism.php.
  3. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku, gdy przedmiotem świadczenia jest rzecz, która ulega szybkiemu zepsuciu/mająca krótki termin przydatności do spożycia - zgodnie z art. 38 pkt 1, 3, 4 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Dz. U. 2014 poz. 827.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl